Competitie-indeling 2017-2018 jeugd

21 juli 2017
categorie: Nieuws
21 juli 2017, reacties: Reacties uitgeschakeld voor Competitie-indeling 2017-2018 jeugd

Hieronder vindt u de indeling van de jeugd voor het nieuwe seizoen. Nummering en wedstrijdschema volgt later.

JO-17-1  3e klasse poule 204 JO-15-1 3e klasse poule 203
Team Tijd Team Tijd
Schijndel/DE WIT JO17-3 15:00 Schijndel/DE WIT JO15-3 13:15
Rhode JO17-2 14:45 Rhode JO15-3 13:00
Bl Geel’38/JUMBO JO17-4 14:45 Bl Geel’38/JUMBO JO15-4 13:00
RKVV Keldonk JO17-1G 14:30 Mariahout JO15-1 13:00
Sparta’25 JO17-2 14:30 ELI JO15-1G 13:00
Erp JO17-2 14:45 Sparta’25 JO15-2 13:00
VOW JO17-1 14:30 Sparta’25 JO15-3 13:00
Ollandia JO17-1 14:30 VOW JO15-1 13:00
Boskant JO17-1 14:30 Avanti’31 JO15-3 11:45
Avesteyn JO17-2 14:30 Ollandia JO15-1G 13:00
Nijnsel/TVE  JO17-1 15:00 Nijnsel/TVE  JO15-1 13:00
Irene JO15-1 13:00
JO-13-1 2e klasse poule 202 JO-11-1 3e klasse poule 203
Team Tijd Team Tijd
Schijndel/DE WIT JO13-3G 11:45 Rhode JO11-6G 10:30
Rhode JO13-3G 11:45 Bl Geel’38/JUMBO JO11-7 09:15
Rhode JO13-4 11:45 Bl Geel’38/JUMBO JO11-8 09:15
Gemert JO13-3 11:45 Mariahout JO11-2G 10:30
Bl Geel’38/JUMBO JO13-4 11:30 VOW JO11-1 09:30
Mariahout JO13-1 12:00 Ollandia JO11-1 11:00
ELI JO13-1 11:30 Avanti’31 JO11-3G 09:30
Sparta’25 JO13-3 11:30 WEC JO11-2G 09:30
Ollandia JO13-1G 11:30 WEC JO11-3G 09:30
Avanti’31 JO13-2 11:45 Nijnsel/TVE  JO11-2 09:45
Irene JO13-1 11:15 Irene JO11-1 09:00
Irene JO11-2 09:00
JO-11-2 4e klasse poule 204 JO-8-1 3e klasse poule 204
Team Tijd Team Tijd
Schijndel/DE WIT JO11-5 09:00 Heeswijk JO8-1 10:00
Rhode JO11-7 10:30 Rhode JO8-3 10:30
DVG JO11-4 09:30 Rhode JO8-4 10:30
VOW JO11-2 09:30 Rhode JO8-5 10:30
Avanti’31 JO11-4G 09:30 Avanti’31 JO8-2 10:30
WEC JO11-4 09:30 Boekel Sport JO8-2 09:30
Heeswijk JO11-4 09:00 Ollandia JO8-1G 09:30
Irene JO11-3 09:00 Erp JO8-2 10:30
Nijnsel/TVE JO11-3 09:45 VOW JO8-1 10:30
Ollandia JO11-2G 09:30 Bl Geel’38/JUMBO JO8-3 10:15
Bl Geel’38/JUMBO JO8-4 10:15

 

 

Comments are closed.