Teamindeling jeugd seizoen '21-'22

7 augustus 2021, reacties: Reacties uitgeschakeld voor Teamindeling jeugd seizoen ’21-’22

Beste ouders van jeugdleden,

De technische commissie heeft de teamindeling voor het komend seizoen voor nu rond.
We gaan hard op zoek en gaan proberen er nog (jeugd)leden bij te zoeken.
Hiervoor zal binnenkort een ledenwervingsactie volgen.
Om het lopende seizoen te analyseren en vooruit te kijken na komend seizoen volgen er komende weken
informatie avonden met de ouders.

De informatie avonden zijn op de volgende data:

Dinsdag 8 juni om 19:00 –> Ouders Jo15

Dinsdag 8 juni om 20:30 –> Ouders Jo19

Woensdag 9 juni om 19:00 –> Ouders Jo11

Woensdag 9 juni om 20:30 –> Ouders Jo9

Woensdag 16 juni om 19:00 –> Ouders Jo7 + Mini’s

Hopelijk zien we hier zoveel mogelijk ouders verschijnen.

Technische Commissie Jeugd V.v. Ollandia

Jeugd onder 19 (11×11)
1. Stijn Ooijen Training dinsdag: (18.15 – 19.30)
2. Tijn Timmermans
3. Frans van Esch
4. Brian van den Hurk
5. Sem Burghout Training donderdag (18.15 – 19.30)
6. Ferry Schut
7. Willem van Kessel
8. Bouke Engbers
9. Thomas de Bie Begeleiding zaterdag
10. Lars van Doorn
11. Wout van Rooij
12. Merlijn Peters
13. Kay Verhagen
14. Bjorn van Eijk
Speeltijd zaterdag: 14:30
Wassen:

 

Jeugd onder 15 (11×11)
1. Baran Karaymirza Training dinsdag: (18.15 – 19.30)
2. Dylan Exters
3. Quinty van Nuland
4. Noá Jacobs
5. Janne van Rooij Training donderdag (18.15 – 19.30)
6. Jelle Wemmenhove
7. Tim Craane
8. Anne van Hoof
9. Nienke van der Heijden Begeleiding zaterdag
10. Bjorn van Weert
11. Lotte van de Biggelaar
12. Teun Hagelaars
13. Niels van Eijk
Speeltijd zaterdag:
Wassen:

 

Jeugd onder 11 (8×8)
1. Sylvie van der Zanden Training maandag: (18.15 – 19.15)
2. Auke van den Boogaard
3. Lynn van Nuland
4. Finn van Roosmalen
5. Kevin Hagelaars Training woensdag (18.15 – 19.15)
6. Steef van Oirschot
7. Dean van Nuland
8. Thorsten Peters
Begeleiding zaterdag
Speeltijd zaterdag:
Wassen:

 

Jeugd onder 9 (6×6)
1. Kasper van Geloof Training maandag: (18.15 – 19.15)
2. Stan Craane
3. Rik van Heesch
4. Tejo van Ditmars
5. Justin van Creij Training woensdag (18.15 – 19.15)
6. Gijs Huijbers
7. Faniel Gebreyesus Y.
Begeleiding zaterdag
Speeltijd zaterdag:
Wassen:

 

Jeugd onder 7 (4×4)
1. Daan Markus Training ??: (18.15 – 19.15)
2. Christian van Aarle
3. Cas van de Wetering
4. Stijn van Hout
5. Bram van Hoof
6. Tobi van Geloof
Begeleiding zaterdag
Mini’s
7. Hidde Holterman
8.
Speeltijd zaterdag:
Wassen:

 

Keeperstraining
1. Bjorn van Eijk Training donderdag: (18.15 – 19.15)
2. Janne van Rooij
3. ??
4. ??

Comments are closed.