De voetballers hebben we.. nu nog leiders en trainers voor de begeleiding!!

19 juli 2021, reacties: Reacties uitgeschakeld voor De voetballers hebben we.. nu nog leiders en trainers voor de begeleiding!!

We hebben een behoorlijk tekort aan vrijwilligers. Mochten de vacatures niet opgevuld worden dan wordt het wel heel erg lastig om alle jeugdelftallen deel te laten nemen aan de competitie!! Neem uw verantwoordelijkheid a.u.b! Informatie en/of aanmelden kan via Rob van der Heijden of Carlo Simons.

NWI = Naar waarschijnlijk ingevuld
1/2 betekend dat die persoon 1 keer van de twee er is.
Jeugd onder 19 (11×11)
1. Stijn Ooijen Training dinsdag: (18.15 – 19.30)
2. Tijn Timmermans NWI
3. Frans van Esch 1/2: NWI
4. Brian van den Hurk 1/2: Vacature
5. Sem Burghout
6. Ferry Schut Training donderdag (18.15 – 19.30)
7. Willem van Kessel Michel van Hoof
8. Bouke Engbers
9. Thomas de Bie Begeleiding zaterdag
10. Lars van Doorn John Hagelaars
11. Wout van Rooij 1/3: Carlo Siemons
12. Merlijn Peters 1/3: Mark Ooijen
13. Kay Verhagen 1/3: Stefan Erven
14. Bjorn van Eijk vlagger: Meine Engbers (thuis)
vlagger: Mari Timmerans (uit)
Speeltijd zaterdag: 14:30
Wassen: Roulerend
Jeugd onder 15 (11×11)
1. Baran Karaymirza Training dinsdag: (18.15 – 19.30)
2. Dylan Exters Rob van der Heijden
3. Quinty van Nuland Maikel van Schijndel
4. Noá Jacobs
5. Janne van Rooij Training donderdag (18.15 – 19.30)
6. Jelle Wemmenhove Kevin van der Heeden
7. Tim Craane 1/3: Boyke Voets
8. Anne van Hoof 1/3: Robin van Nuland
9. Nienke van der Heijden 1/3: Jan van Hoof / Miriam Janssen
10. Lotte van de Biggelaar
11. Teun Hagelaars Begeleiding zaterdag
12. Niels van Eijk Hans van Eijck
Vacature
Speeltijd zaterdag: 14:30
Wassen: Roulerend
Jeugd onder 11 (8×8)
1. Sylvie van der Zanden Training maandag: (18.15 – 19.15)
2. Auke van den Boogaard Erik van Oirschot
3. Lynn van Nuland Vacature
4. Mathijs van Loon
5. Finn van Roosmalen Training woensdag (18.15 – 19.15)
6. Kevin Hagelaars Vacature
7. Steef van Oirschot Vacature
8. Dean van Nuland
9. Thorsten Peters Begeleiding zaterdag
Martin Huijbers
Vacature
Speeltijd zaterdag: 10:00
Wassen: Roulerend
Jeugd onder 9 (6×6)
1. Kasper van Geloof Training maandag: (18.15 – 19.15)
2. Stan Craane Vacature
3. Rik van Heesch Carla van Heesch
4. Tejo van Ditmars
5. Justin van Creij Training woensdag (18.15 – 19.15)
6. Gijs Huijbers Wil Thomassen
7. Faniel Gebreyesus Y. Vacature
Begeleiding zaterdag
Vacature
Carla van Heesch
Speeltijd zaterdag: 10:00
Wassen: Roulerend
Jeugd onder 7 (4×4)
1. Daan Markus Training donderdag: (18.30 – 19.30)
2. Christian van Aarle Berry Markus
3. Cas van de Wetering Maarten van Hoof
4. Stijn van Hout
5. Bram van Hoof
6. Tobi van Geloof
Begeleiding zaterdag
Berry Markus
Mini’s Maarten van Hoof
7. Hidde Holterman
8. Bram Markus
9. Jonathan van Aarle Speeltijd zaterdag: onbekend
Wassen: Roulerend
Keeperstraining
1. Bjorn van Eijk Training donderdag: (18.15 – 19.15)
2. Janne van Rooij Hans van Eijck
3. ??
4. ??
Wedstrijd coordinator zaterdags
1. Rinus Vervoort
2. Jan van Wemmenhoven
3. Petri Verhagen (1x per maand)
4. Tonny Hagelaars (2x per jaar)
5. Jules Huijbers (enkele keren per jaar)
6. Vacatures
7.
8.
Spelbegeleiders zaterdags
1. Sem Burghout
2. Thomas de Bie
3. Jeffrey van Hout (voor Jo7)
4. Wil Thomassen
5. Vacatures
6.
7.
8.
Scheidsrechters zaterdag
1. Rob van der Heijden
2. Martijn Merks
3. Robert vd Biggelaar (paar keer per jaar)
4. Berry Markus
5. Kevin van der Heeden
6. Vacatures
7.
8.

Comments are closed.